Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Tutaj zdobędziesz wiedzę, odniesiesz sukces, poznasz przyjaciół

Szkoła Podstawowa nr 13

im. Huberta Wagnera w Będzinie

W listopadzie uczennice naszej szkoły brały udział w dwóch konkursach recytatorskich.

W IV Regionalnym Konkursie Recytatorskim o tematyce podróżniczej zorganizowanym przez Technikum nr 4 w Sosnowcu naszą szkołę reprezentowały: Emilia Ceś, Julia Chlebowska i Zuzanna Klimiuk z klasy VI a oraz Amelia Grudzień i Kinga Wójcik z klasy VI b. Julka zaprezentowała wiersz Jana Brzechwy pt. "Autobus" w kategorii "Wywiedzione ze słowa" i zajęła II miejsce.

Z kolei w VI Regionalnym Konkursie Recytatorskim poświęconym poezji ks. Jana Twardowskiego "To wszystko psu na budę bez miłości" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 42 w Sosnowcu wystąpiły ponownie Emilia Ceś i Julia Chlebowska, która tym razem otrzymała wyróżnienie oraz Marta Czech z klasy VI c.

Wszystkie dziewczynki bardzo sie starały, ale konkurencja była bardzo duża. Julce – gratulujemy sukcesów!

Copyright © 2020 SP 13 Będzin Admin iwoszu@wp.pl Rights Reserved.