Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Tutaj zdobędziesz wiedzę, odniesiesz sukces, poznasz przyjaciół

Szkoła Podstawowa nr 13

im. Huberta Wagnera w Będzinie

Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/sp13bedz/domains/sp13bedzin.nets.pl/public_html/szkola4/images/wycieczki/6b.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wycieczki/6b

W ostatni piątek (15.11.2019 r.) klasa 6b wybrała się na wycieczkę do kopalni soli w Wieliczce. Grupa miała okazję pospacerować w malowniczym, jesiennym parku, zwiedzić kopalnię z przewodnikiem, a nawet zjeść obiad ponad 100 metrów pod ziemią. Humory dopisywały wszystkim.

{gallery}wycieczki/6b{/gallery}

Copyright © 2020 SP 13 Będzin Admin iwoszu@wp.pl Rights Reserved.