Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Tutaj zdobędziesz wiedzę, odniesiesz sukces, poznasz przyjaciół

Szkoła Podstawowa nr 13

im. Huberta Wagnera w Będzinie

 

   Ubiegłoroczny sukces w programie Centrum Edukacji Obywatelskiej „Historionauci” zainspirował uczniów do udziału w nowej edycji związanej z odzyskaniem przez Polskę niepodległości. W tym roku obiekt muzealny ma pochodzić z okresu międzywojennego. Zainteresowani projektem uczniowie z klas VI c, VII a i VII b wraz z opiekunami spotkali się z historykiem Muzeum Zagłębia w Będzinie, by odszukać losy przedmiotów, których historia nie jest znana. Niezapomnianym przeżyciem dla młodych odkrywców była możliwość bezpośredniego obcowania z eksponatami sprzed wielu lat, niewystawianymi na muzealnych wystawach.

                                                          

Copyright © 2020 SP 13 Będzin Admin iwoszu@wp.pl Rights Reserved.