Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Tutaj zdobędziesz wiedzę, odniesiesz sukces, poznasz przyjaciół

Szkoła Podstawowa nr 13

im. Huberta Wagnera w Będzinie

25 października, w piękny jesienny dzień, uczniowie klas VI a i VI e pojechali na wycieczkę na Jurę Krakowsko-Częstochowską, by przejść Szlakiem Orlich Gniazd. Najpierw obejrzeli remontowane mury zamku w Mirowie, potem Grzędą Mirowską przeszli do zamku w Bobolicach, który został niedawno odremontowany i udostępniony do zwiedzania. Kolejnym punktem programu było przejście przez Jaskinię Głęboką, potem – pieczenie kiełbasek przy ognisku, a na zakończenie – przejazd i zwiedzanie zamku w Ogrodzieńcu. Program był bogaty, uczniowie wrócili zmęczeni, ale  w dobrych humorach, a także z głowami pełnymi nowej wiedzy dotyczącej zwiedzanego regionu, w przystępny i ciekawy sposób przekazywanej przez  przewodników.

Copyright © 2020 SP 13 Będzin Admin iwoszu@wp.pl Rights Reserved.