Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Tutaj zdobędziesz wiedzę, odniesiesz sukces, poznasz przyjaciół

Szkoła Podstawowa nr 13

im. Huberta Wagnera w Będzinie

Pierwsza pomoc jest bardzo ważna. Jej zasady i sposób udzielania trzeba poznawać już od najmłodszych lat. Dlatego też klasa 5F uczestniczyła w praktycznej lekcji udzielania pierwszej pomocy. Dzięki zaangażowaniu przewodniczącej rady oddziału klasy 5F gościliśmy strażaków p. P. Sobczyka i T. Kota, którzy uczyli młodzież udzielania pierwszej pomocy przy użyciu fantomów osoby dorosłej oraz niemowląt. Uczniowie mogli także pod okiem ekspertów poćwiczyć układanie w pozycji bezpiecznej. Strażacy przypomnieli także zasady zachowania w czasie pożaru. Lekcja była bardzo emocjonująca i niezwykle pouczająca. Dziękujemy naszym gościom!

 

Copyright © 2020 SP 13 Będzin Admin iwoszu@wp.pl Rights Reserved.