Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Tutaj zdobędziesz wiedzę, odniesiesz sukces, poznasz przyjaciół

Szkoła Podstawowa nr 13

im. Huberta Wagnera w Będzinie

zdj zdj

Gazetka internetowa „WagnerPress II” powtórzyła sukces z ubiegłego roku.
Znowu jest wśród 10 laureatów w rankingu #juniorlab.
Zajęła 6 miejsce na 158 redakcji i drugi raz w nagrodę trzech redaktorów wyjedzie w lipcu na tygodniowe warsztaty dziennikarskie prowadzone przez profesjonalistów jednej z największych grup medialnych w naszym kraju – Polska Press.
Zapracowała na ten sukces, gdyż wydała 22 numery gazetek na ogólnopolskiej platformie „Junior Media”. Zajęła I i III miejsce w konkursach zespołowych oraz III w wyzwaniu indywidualnym. Jedna z redaktorek otrzymała certyfikat „Junior Krytyk” za najwięcej opublikowanych recenzji. A wszystko pod czujnym okiem opiekunki – Anny Samsonowicz. Redaktorzy zapraszają do lektury gazetki, która publikowana jest na stronie internetowej szkoły.

Copyright © 2020 SP 13 Będzin Admin iwoszu@wp.pl Rights Reserved.