We wrześniu zebraliśmy przybory szkolne i wykonaliśmy 50 wyprawek w plecakach z Caritasu.
W październiku wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji „Kromka chleba dla sąsiada”, w Biedronce zebraliśmy żywność dla osób potrzebujących z Syberki.
W listopadzie tradycyjnie zapaliliśmy znicze pod Krzyżem Katyńskim oddając hołd Bohaterom Narodu Polskiego.

W grudniu w szkolnej akcji charytatywnej „Szczęśliwa 13 pod choinkę” zebraliśmy słodycze, zapakowaliśmy 40 paczek i wraz z pięknymi kartami świątecznymi, wykonanymi przez uczniów pod kierunkiem Pani Doroty Korus dostarczyliśmy Pacjentom ZPO w Będzinie. Przed Świętami Bożego Narodzenia poszliśmy też zakolędować w MP nr5 i zanieśliśmy słodycze chorym Przedszkolakombr.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM WOLONTARIUSZOM I ICH RODZICOM ZA WŁĄCZENIE SIĘ DO NASZYCH AKCJI